گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری

گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری اصفهان به چه صورت است ؟

گارانتی باطری اوربیتال سپاهان باتری

گارانتی نوعی ضمانت است که سازنده کالا یا محصول که در اینجا شرکت سپاهان باتری اصفهان است، در مورد کیفیت و کارایی مطلوب محصول خود می دهد، همچنین اگر باتری اوربیتال ( باتری اوربیتال وان قرمز ، باتری اوربیتال وان سیلور ، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری اوربیتال EFB ) آنطور که تعیین شده و انتظار می رود عمل نکند، در این شرایط فردی که باتری را خریده است می تواند با مراجعه به نمایندگی های گارانتی و خدمات پس از فروش سپاهان باتری در سراسر کشور، از گارانتی باتری خود استفاده کرده و از خدمات پس از فروش این شرکت برای باطری اوربیتال بهره مند شود.

913 72 – 021

البته گارانتی شدن باتری اوربیتال سپاهان باتری شرایط مخصوص به خود را دارد، هم مدت زمان مشخصی دارد و هم فاکتور های مشخصی را شامل می شود. گارانتی باتری های اوربیتال سپاهان باتری از نظر مدت زمان به شرح زیر است:

گارانتی باتری اوربیتال وان قرمز

گارانتی باتری اوربیتال وان قرمز که اصلی ترین برند سپاهان باتری محسوب می شود و از با کیفیت ترین باتری های بازار می باشد، 15 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش رسمی از شرکت سپاهان باتری می باشد.

گارانتی باتری اوربیتال وان سیلور

گارانتی باتری اوربیتال وان سیلور که 4 آمپر پلاس است و از محبوب ترین محصولات این شرکت به حساب می آید، 15 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس ار فروش رسمی از شرکت سپاهان باتری می باشد.

گارانتی باتری اوربیتال پریمیوم

گارانتی باتری اوربیتال پریمیوم که از جمله مشهور ترین و با کیفیت ترین باتری های بازار ایران و منطقه به حساب می آید، 18 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش سپاهان باتری است که در صورت تمایل می توانید 5 ماه گارانتی مازاد نیز از شرکت سپاهان باتری برای باتری اوربیتال پریمیوم خریداری کنید.

913 72 – 021

گارانتی باتری اوربیتال EFB 

گارانتی باتری اوربیتال EFB که از جدیدترین محصول سپاهان باتری است و مطابق با به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا تولید شده است، 21 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش سپاهان باتری است و در صورت تمایل می توانید 5 ماه گارانتی مازاد که شرکت برای این باتری در نظر گرفته است، خریداری کنید.

خریدار باید وظایف خاصی را انجام دهد تا گارانتی توسط شرکت سپاهان باتری رعایت شود. به این معنی که بعد از خرید باتری از هر کدام از برند های ذکر شده، از طریق مراجعه به سایت رسمی شرکت سپاهان باتری و یا تماس با شماره تلفن 62 350 – 031 اقدام به فعال سازی گارانتی باتری اوربیتال خود کنید، در غیر این صورت گارانتی های گفته شده برای باتری شما فعال نمی شود و تنها 6 ماه گارانتی که شرکت سپاهان باتری به صورت پیش فرض برای باتری های خود در نظر گرفته است، شامل حال باتری شما خواهد شد.

گارانتی و خدمات پس از فروش باطری اوربیتال سپاهان باتری دارای شرایطی است که گارانتی را محدود می کنند، برای مثال شامل آسیب های فیزیکی که به بدنه باتری وارد می شود همچون ترک خودروگی، شکستگی و یا ورم کردگی بدنه باتری ، نمی شود و در صورت بروز عر گونه مشکل مرتبط با موارد ذکر شده، گارانتی باتری اوربیتال شما منقضی خواهد شد. ضمانت‌ معمولاً برای محصولاتی اعمال می‌شوند که پس از خرید تغییر یا اصلاح نشده اند. به عنوان مثال، اگر مالک از سر باتری های غیر استاندارد بر روی باتری استفاده کند یا در اثر نصب غیر اصولی بدنه باتری را دچار آسیب کند،  قابلیت اطمینان و پایداری باتری خودرو را غییر می دهد و در نتیجه گارانتی باتری اوربیتال باطل می شود.

خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری

برای دریافت خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری در سراسر شهر تهران می توانید با شماره تلفن 913 72 – 021 تماس حاصل کرده و از تکنسین های حرفه ای امداد باتری کهن در خواست راهنمایی کنید. خدمات پس از فروش باطری اوربیتال سپاهان باتری از بزرگ ترین مزیت های خرید این باتری به شمار می آید چرا که به راحتی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در صورتی که قصد مراجعه به فروشگاه امداد باتری کهن برای دریافت خدمات پس از فروش و گارانتی را دارید، به آدرس زیر مراجعه کنید :

تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

913 72 – 021

ارائه ی خدمات پس از فروش و پشتیبانی سپاهان باتری توسط امداد باتری کهن، در تمامی ایام به جز روز های تعطیل، در این ساعات صورت می گیرد: 00 : 8 الی 00 : 21

6

شماره تماس خدمات امداد باتری کهن

913 72 – 021