گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری

گارانتی نوعی ضمانت است که سازنده کالا یا محصول که در اینجا شرکت سپاهان باتری اصفهان است، در مورد کیفیت و کارایی مطلوب محصول خود می دهد، همچنین اگر باتری اوربیتال آنطور که تعیین شده و انتظار می رود عمل نکند و ایرادی در عملکرد باتری به وجود آمده باشد که تحت پوشش گارانتی قرار بگیرد، در این شرایط فردی که باتری را خریده است می تواند با مراجعه به نمایندگی های گارانتی و خدمات پس از فروش سپاهان باتری در سراسر کشور، از گارانتی باتری خود استفاده کرده و از خدمات پس از فروش این شرکت برای باطری اوربیتال بهره مند شود.

 

913 72 – 021

نمایندگی باتری اوربیتال وان قرمز

گارانتی باتری اوربیتال وان که از جدیدترین محصول سپاهان باتری است و مطابق با به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا تولید شده است، 20 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش سپاهان باتری است.

خریدار باید وظایف خاصی را انجام دهد تا گارانتی توسط شرکت سپاهان باتری رعایت شود. به این معنی که بعد از خرید باتری اوربیتال ، از طریق مراجعه به سایت رسمی شرکت سپاهان باتری و یا تماس با شماره تلفن 62 350 – 031 اقدام به فعال سازی گارانتی باتری اوربیتال خود کنید، در غیر این صورت گارانتی ذکر شده برای باتری شما فعال نمی شود و تنها 6 ماه گارانتی که شرکت سپاهان باتری به صورت پیش فرض برای باتری های خود در نظر گرفته است، شامل حال باتری شما خواهد شد.

گارانتی و خدمات پس از فروش باطری اوربیتال سپاهان باتری دارای شرایطی است که گارانتی را محدود می کنند، برای مثال شامل آسیب های فیزیکی که به بدنه باتری وارد می شود همچون ترک خودروگی، شکستگی و یا ورم کردگی بدنه باتری ، نمی شود و در صورت بروز عر گونه مشکل مرتبط با موارد ذکر شده، گارانتی باتری اوربیتال شما منقضی خواهد شد.

ضمانت‌ معمولاً برای محصولاتی اعمال می‌شوند که پس از خرید تغییر یا اصلاح نشده اند. به عنوان مثال، اگر مالک از سر باتری های غیر استاندارد بر روی باتری استفاده کند یا در اثر نصب غیر اصولی بدنه باتری را دچار آسیب کند،  قابلیت اطمینان و پایداری باتری خودرو را غییر می دهد و در نتیجه گارانتی باتری اوربیتال باطل می شود.

 

باتری اوربیتال وان قرمز سپاهان باتری

خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری

برای دریافت خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری در سراسر شهر تهران می توانید با شماره تلفن 913 72 – 021 تماس حاصل کرده و از تکنسین های حرفه ای امداد باتری کهن در خواست راهنمایی کنید. خدمات پس از فروش باطری اوربیتال سپاهان باتری از بزرگ ترین مزیت های خرید این باتری به شمار می آید چرا که به راحتی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در صورتی که قصد مراجعه به فروشگاه امداد باتری کهن برای دریافت خدمات پس از فروش و گارانتی را دارید، به آدرس زیر مراجعه کنید :

تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

 

913 72 – 021

ارائه ی خدمات پس از فروش و پشتیبانی سپاهان باتری توسط امداد باتری کهن، در تمامی ایام به جز روز های تعطیل، در این ساعات صورت می گیرد:  00 : 8 الی 00 : 21

 

6

شماره تماس خدمات امداد باتری کهن

913 72 – 021