امداد باتری

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

امداد باتری کهن

این شرکت نمایندگی رسمی سپاهان باتری در تهران است که بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه فروش باتری های خودرویی و باتری های یو پی اسی و مخابراتی را در رزومه کاری خود دارد. محصولات سپاهان باتری با به روز ترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید شده و با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می شوند. شرکت سپاهان باتری از اواخر دهه 70 شمسی شروع به فعالیت کرد و چیزی نگذشته بود که آوازه ی محصولات با کیفیت این شرکت در ایران و خاورمیانه پیچید.

امداد باتری کهن نمایندگی رسمی شرکت سپاهان باتری اصفهان در تهران است که محصولات اوربیتال این شرکت را با ارسال و نصب رایگان در تهران به دست مشتریان می رساند. امداد باتری کهن با داشتن نمایندگی های متعدد در سراسر شهر تهران این امکان را برای همشهریان تهرانی فراهم کرده است تا بدون این که بخواهند وقت با ارزش خود را در ترافیک های درون شهری تلف کنند، از طریق تماس با شماره تلفن 913 72 – 021 باتری مناسب خودرو خود را درب منزل تحویل بگیرند.

شماره حساب شرکت امداد باتری کهن : 1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا شرکت امداد باتری کهن : IR 980570028211014813210001

شماره کارت امداد باتری کهن : 5474 – 0019 – 2970 – 5022

همانطور که اشاره کردیم، امداد باتری کهن دارای شعبات متعددی در سطح شهر تهران می باشد و سفارش مشتری از نزدیک ترین شعبه به ایشان برایشان ارسال خواهد شد. آدرس ، شماره تلفن و موقعیت مکانی فروشگاه مرکزی امداد باتری کهن برای شما در این صفحه قرار داده شده است تا در صورت تمایل به خرید حضوری، به راحتی به فروشگاه ما دسترسی پیدا کنید.

تاسیس شرکت امداد باتری کهن یک کار آفرینی موفق به حساب می آید چرا که افراد متعددی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با این شرکت همکاری می کنند و توانسته اند در این اوضاع کمبود کار، شغلی مناسب خود را پیدا کرده و مشغول به کار شوند. چشم اندازی که برای امداد باتری کهن در نظر گرفته شده است این است که این کار آفرینی را گسترش داده و به زودی شاهد حضور پر رنگ نمایندگی های امداد باتری کهن در سراسر کشور خواهیم بود.

آدرس فروشگاه مرکزی امداد باتری کهن : تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

 

شماره تماس امداد باتری کهن

913 72 – 021

امداد باتری خودرو

همانطور که از نامی که برای این شرکت انتخاب شده است مشخص است، امداد باتری کهن رسالت امداد رسانی باتری برای خودرو شما را در تمامی ایام سال حتی روز های تعطیل در کوتاه ترین بازه زمانی انجام خواهد داد. شیوه امداد رسانی به این صورت است که شما در هر منطقه از شهر تهران که نیاز به تعویض باتری داشته باشید، تکنسین های امداد باتری از نزدیک ترین شعبه به محل حضور شما اعزام می شوند و تست و تعویض باتری را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد.

خرید باتری از امداد باتری

امداد باتری کهن این هدف را دنبال می کند که با ارائه ی خدمات پس از فروش مناسب برای باتری های خود و ایجاد امکان ارسال و نصب رایگان در سراسر تهران، تا حد امکان شرایط خرید باتری را برای همشهریان عزیز تسهیل کند. از اهداف دیگر این شرکت گسترش حوزه خدمات رسانی خود و ایجاد نمایندگی در سایر استان ها و شهر های کشور است.

امداد باتری شبانه روزی

شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تعویض باتری خودرو خود داشتید با کارشناسان امداد باتری کهنه تماس بگیرید و از امداد باتری شبانه روزی ما کمک بگیرید، آنها در کمترین زمان خود را به محل حضور شما می رسانند.

امداد باتری اوربیتال

امداد باتری اوربیتال در شهر تهران، به دنبال آسودگی مشتریان عزیز خود است به همین دلیل به صورت تمام وقت آماده خدمات رسانی به شما می باشد و برای تعویض باتری خودرو خود فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کمترین زمان خود را به محل حضور شما برسانند.

صفحه اصلی اوربیتال