امداد باتری

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

امداد باتری کهن

این شرکت نمایندگی رسمی سپاهان باتری در تهران است که بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه فروش باتری های خودرویی را در رزومه کاری خود دارد. محصولات سپاهان باتری با به روز ترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید شده و با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می شوند. شرکت سپاهان باتری از اواخر دهه 70 شمسی شروع به فعالیت کرد و چیزی نگذشته بود که آوازه ی محصولات با کیفیت این شرکت در ایران و خاورمیانه پیچید.

امداد باتری کهن نمایندگی رسمی شرکت سپاهان باطری اصفهان در تهران است که محصولات اوربیتال این شرکت را با ارسال و نصب رایگان در تهران به دست مشتریان می رساند. امداد باتری کهن با داشتن نمایندگی های متعدد در سراسر شهر تهران این امکان را برای همشهریان تهرانی فراهم کرده است تا بدون این که بخواهند وقت با ارزش خود را در ترافیک های درون شهری تلف کنند، از طریق تماس با شماره تلفن 913 72 – 021 باتری مناسب خودرو خود را درب منزل تحویل بگیرند.

شماره حساب شرکت امداد باطری کهن : 1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا شرکت امداد باطری کهن : IR 980570028211014813210001

شماره کارت امداد باطری کهن : 5474 – 0019 – 2970 – 5022

همانطور که اشاره کردیم، امداد باتری کهن دارای شعبات متعددی در سطح شهر تهران می باشد و سفارش مشتری از نزدیک ترین شعبه به ایشان برایشان ارسال خواهد شد. آدرس ، شماره تلفن و موقعیت مکانی فروشگاه مرکزی امداد باطری کهن برای شما در این صفحه قرار داده شده است تا در صورت تمایل به خرید حضوری، به راحتی به فروشگاه ما دسترسی پیدا کنید.

تاسیس شرکت امداد باطری کهن یک کار آفرینی موفق به حساب می آید چرا که افراد متعددی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با این شرکت همکاری می کنند و توانسته اند در این اوضاع کمبود کار، شغلی مناسب خود را پیدا کرده و مشغول به کار شوند. چشم اندازی که برای امداد باطری کهن در نظر گرفته شده است این است که این کار آفرینی را گسترش داده و به زودی شاهد حضور پر رنگ نمایندگی های امداد باطری کهن در سراسر کشور خواهیم بود.

03.02.16 : خرید باتری خودرو از یک نمایندگی رسمی می تواند گزینه مناسبی باشد، به خصوص اگر به دنبال خرید باتری از یک برند معتبر برای وسیله نقلیه خود هستید. قبل از مراجعه به نمایندگی ، مطمئن شوید که مشخصات باتری مورد نیاز خودروی خود را می دانید. این شامل قالب باتری ، (CCA)، ظرفیت ذخیره (RC) و پیکربندی ترمینال است. می توانید این اطلاعات را در دفترچه راهنمای خودرو یا با مشورت با کارشناسان امداد باتری کهن پیدا کنید. اگر ساکن تهران نیستید، به دنبال نمایندگی های معتبر یا فروشگاه های قطعات خودرو در منطقه خود باشید که باتری را با ضمانت اصالت کالا می فروشند. می‌توانید نظرات و رتبه‌بندی‌های آنلاین را بررسی کرده تا شهرت آن‌ها را برای محصولات با کیفیت و خدمات مشتری بسنجید.

 

آدرس فروشگاه مرکزی امداد باتری کهن : تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

 

شماره تماس امداد باطری کهن

913 72 – 021